Bylo, je a třeba bude


Pantakové hryKniha rekordůJežkovi voči
Jardovy ČendovinyRačínHecy
Superdezob
duatlonOBJEZD PRAHY
VánoceVelikonoceSilvestry
SUPERCYKLODEZOB
2007
2008
JIZERSKÝ
KROSMARATON
HECTRIATLON
CO JE TO?
NULTÝ ZÁVOD4.3. Kladno - Memoriál Marty Kučerové
10. ročník futsalového turnaje žen a dívek. Vítáni jsou pomocníci na organizaci, zapisování výsledků, nebo i jen na fandění. Hrát se bude od 8.00 hod. ve sportovní hale u kladenského Sletiště (bývala Hornická hala). Turnaj je slušně dotován Středočeským krajem (proto bude na Kladně), takže organizátoři budou tentokrát finančně odměněni.
15.6.-17.6. Jizerské hory (Bedřichov a okolí) - Jizerský krosmaraton a cyklomaraton
5. ročník další z akcí, jež pro potěšení svých přátel, kteří mají rádi pohyb, pořádají Ivana a Libor Pilařovi. Takový lehčí běh a cyklojízda po Jizerkách, přičemž termín „maraton“ v názvu není žádná metafora. Hlásit se a další informace získat lze u Ivany na o.k.audit@c-box.cz.
22.6.-24.6. Soběslav - Pantakovky
34. ročník akce pražského TAKu, které jsme se dříve každoročně účastnili, ba i ji spolupořádali. Přestali jsme poté, co nás jednak jezdilo stále méně, jednak nás TAK (nevím, zda opomenutím či úmyslně, i při nízké účasti jsme totiž dost disciplín vyhrávali...) přestal zvát. Pro ty, kdo to nevědí či zapomněli – jde o víkendovou akci (ubytování v tělocvičně či turistické ubytovně), na níž se soutěží v řadě tradičních i netradičních disciplín (pseudoatletický víceboj, píč-cup = pití piva na ex, kuželky, plavba po Lužnici na almarách...) i kolektivních sportů (fotbálek, nohejbal, volejbal...). Minulý týden mi pro Hecíře opět po několika letech přišla pozvánka, takže se tážu – byl by zájem o účast? Ozvěte se mi prosím ihned, abych případně mohl TAK zpravit o našem zájmu.
29.6.-1.7. Český Krumlov – FC Debakl vers. Kučerovky
Tradiční akce pro fotbalisty, fotbalistky, jakož i ty, kdo se cítí být víc Kelty než Slovany, tedy přátele vepřového a piva, i pro všechny ostatní. Fotbal žen proti mužům, posezení se zpěvem, množstvím nápojů a pečeným seletem. Ubytování v turistické ubytovně či na tribuně fotbalového stadionu. Samozřejmě nikdo není nucen fotbal hrát (ani ho sledovat), stejně jako se nacpat vepřovým a zalít to množstvím zlatavého moku, ale sejde se zde hodně starých (ani toto už bohužel není metafora) známých a i posezení u kofoly je koneckonců pěkné.
14.7.-27.7. Malá Hraštice - Letní tábor
Letní tábor bude u Malé Hraštice, okr. Příbram Přihlášky budu posílat účastníkům minulých táborů, kteří ještě nepřesáhli věk 15 let, a též těm, kdo si o ni napíší. Pokud máte nějaké přátele a známé, kteří pro své děti shánějí tábor, zde mají ideální příležitost. Předběžná cena 3400 Kč. Přihlášky na martin.valent@seznam.cz
11.7. a 22.8. Praha – Míša I a II
Návštěva Míši na hřbitově ve Strašnicích, pak posezení s kytarou v některém z přilehlých pohostinských zařízení. Sraz je vždy v 17.00 hod. před velkou síní Strašnického krematoria, následuje orientační pochod a hledáním správné uličky mezi hroby. Termíny ještě upřesníme.
16.9. Bedřichov – Jizerský triatlon
Již 5. ročník (počítáme-li nultý jako první) další Pilaří akce – brusle in-line (cca 5 km), kolo (cca 24 km), běh (cca 12 km). Hlásit se lze opět Ivaně na o.k.audit@c-box.cz, i zde je kapacita omezená.

hlavní strana